Vi kan se, at du bruger en browser, som vi ikke understøtter. Derfor vises TripAdvisors website eventuelt ikke korrekt.Vi understøtter følgende browsere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Jimmy's Krazy Greek Restaurant - LUKKET

16758 E Glenbrook Blvd, Fountain Hills, AZ 85268-2362
+1 480-837-1557
Ring
Gem
Kort
Satellit
Kortopdateringer er sat på pause. Zoom ind for at se opdaterede oplysninger.
Nulstil zoom
Opdaterer kortet...
Oversigt
  • Fremragende64 %
  • Rigtig god0 %
  • Gennemsnitlig12 %
  • Dårlig12 %
  • Frygtelig12 %
Restaurantens åbningstider Lukket
KØKKENER
Middelhavsområdet, Græsk
VURDERINGER
Service
Mad
God pris
Stemning
PLACERING
16758 E Glenbrook Blvd, Fountain Hills, AZ 85268-2362
Alle oplysninger
Anmeldelser (8)
Medlemsvurdering
Type rejsende
Tidspunkt på året
Sprog
Denne anmeldelse er maskinoversat fra engelsk Hvad er det?
Vis maskinoversættelser?
Anmeldt 8. april 2013

Mere

Denne anmeldelse er maskinoversat fra engelsk Hvad er det?
Vis maskinoversættelser?
Anmeldt 6. marts 2013 fra mobile enheder

Denne anmeldelse er maskinoversat fra engelsk Hvad er det?
Vis maskinoversættelser?
Anmeldt 13. maj 2012

Mere

I nærheden
Hoteller i nærhedenSe alle 5 hoteller i Fountain Hills
Lexington Hotel & Suites - Fountain Hills / North Scottsdale
403 anmeldelser
2,54 km væk
Villas at CopperWynd
2 anmeldelser
4,52 km væk
CopperWynd Resort & Club
332 anmeldelser
4,72 km væk
We-Ko-Pa Resort & Conference Center
718 anmeldelser
5,82 km væk
Restauranter i nærheden
DJs Bagel Cafe
173 anmeldelser
2,02 km væk
Chocofin Chocolatier
57 anmeldelser
1,88 km væk
Phil's Filling Station Grill
157 anmeldelser
2,15 km væk
Senor Taco
35 anmeldelser
2,15 km væk
Seværdigheder i nærheden
The Fountain
455 anmeldelser
2,26 km væk
We-Ko-Pa Golf Club
210 anmeldelser
5,98 km væk
McDowell Mountain Regional Park
122 anmeldelser
7,47 km væk
Fountain Hills Lake Overlook Trail
55 anmeldelser
3,67 km væk
Forbedr denne registrering

Restaurantoplysninger

Beliggenhed og kontaktoplysninger
  • Adresse: 16758 E Glenbrook Blvd, Fountain Hills, AZ 85268-2362
  • Placering: USA  >  Arizona (AZ)  >  Central Arizona  >  Fountain Hills
  • Telefonnummer: +1 480-837-1557
Er dette din TripAdvisor-registrering?
Ejer eller bestyrer du denne ejendom? Gør krav på din registrering gratis, så du kan svare på anmeldelser, opdatere din profil og meget mere. Gør krav på din registrering