Vi kan se, at du bruger en browser, som vi ikke understøtter. Derfor vises TripAdvisors websted eventuelt ikke korrekt.
Vi understøtter følgende browsere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Alle 249 Sanur-restauranter

Donald's - LUKKET

Jalan Cemara, Sanur, Denpasar, Bali, Indonesien
(0361)288579
Forbedr denne registrering

34 anmeldelser fra rejsende

Besøgendes vurdering
    11
    13
    6
    4
    0
Oversigt over vurderinger
    Mad
    Service
    God pris
    Stemning
Dato | Vurdering
  • Dansk først
  • Hollandsk først
  • Engelsk først
  • Fransk først
  • Tysk først
  • Japansk først
  • Alle
  • Alle seneste danske
Dansk først

Rejsende, der kiggede på Donald's, kiggede også på

 

Supplerende oplysninger om Donald's

Adresse: Jalan Cemara, Sanur, Denpasar, Bali, Indonesien
Telefonnummer: (0361)288579
Placering: Asien  >  Indonesien  >  Bali  >  Denpasar  >  Sanur
Køkken: Indonesisk

Ejere: Hvad er jeres holdning til sagen?

Registrer dig gratis nu – og begynd at få automatiske meddelelser ved nye anmeldelser, besvare feedback fra rejsende, føje nye billeder til din registrering og meget andet.

Administrer din registrering