Vi kan se, at du bruger en browser, som vi ikke understøtter. Derfor vises TripAdvisors websted eventuelt ikke korrekt.
Vi understøtter følgende browsere:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.

Mamuris restaurant - LUKKET

J.E Irausquin Blvd. #248, Aruba
5870774
Forbedr denne registrering
Køkkener: Caribisk
Nyeste anmeldelse
- 16. juli 2012
Restaurantoplysninger

6 anmeldelser fra rejsende

83 % anbefaler
    2
    3
    1
    0
    0
Oversigt over vurderinger
    Mad
    Service
    God pris
    Stemning
Dato | Vurdering
  • Dansk først
  • Hollandsk først
  • Engelsk først
  • Alle
  • Alle seneste danske
Dansk først

Rejsende, der kiggede på Mamuris restaurant, kiggede også på

 
Palm/Eagle Beach, Aruba
Palm/Eagle Beach, Aruba
 

Ejere: Hvad er jeres holdning til sagen?

Hvis du ejer eller bestyrer Mamuris restaurant, kan du registrere dig nu for at få adgang til gratis værktøjer, der kan forbedre din registrerede enhed, tiltrække nye anmeldelser og svare anmeldere.

Administrer din registrering